BĘDZIESZ W SZOKU

Czy promocja mediów społecznościowych się opłaca?

Wielu przedsiębiorców traktuje media społecznościowe jako doskonałe źródło potencjalnych klientów. Regularne publikowanie treści wpasowujących się w aktualne trendy, pomoże Ci dotrzeć to tysięcy nowych osób i zbudować silną relację z fanami. Badania pokazują, że konsumenci śledzący marki w mediach społecznościowych chętniej sięgają po ich produkty i są skłonne polecić firmę swoim znajomym. W skrócie, dlaczego warto promować firmę w mediach społecznościowych?

  • Niski koszt dotarcia do klienta
  • Łatwy kontakt z fanami
  • Ogromna świadomość marki

Ocena klientów:

4.8/5 - (46 głosy)

promowanie i obsługa mediów społecznościowych

Obsługa i rozwój Social Media

Pomożemy Ci szybko zbudować popularne media społecznościowe. Zajmiemy się obsługą konta, odpowiadaniem na komentarze i regularnym publikowaniem treści w Twoim imieniu.

CZY WIESZ

Jakie korzyści daje promocja mediów społecznościowych?

Oprócz oczywistych zalet, jakie daje promocja mediów społecznościowych (ogromne źródło potencjalnych klientów), wiele firm wykorzystuje je do komunikacji z fanami i kształtowania swojego wizerunku w sieci.

Czasami proste zabiegi takie jak solidarność z różnymi grupami społecznymi może sprawić, że nasza firma zyska ich sympatię. Wystarczy być transparentnym, a wiele osób pozna prawdziwe oblicze naszej działalności.

Prowadzenie social media nie kosztuje wiele i opłaca się nawet w przypadku małych firm.

Świadomośc marki
Regularne prowadzenie Instagrama czy Facebooka pozwoli Ci przypomnieć o sobie klientom i sprawi, że wpiszesz się w ich pamięć.
Nieograniczona promocja
Za każdym razem gdy publikujesz treści w mediach społecznościowych, docierasz do nowych osób, które wcześniej nie znały Twojego biznesu. Są to potencjalni klienci, którzy mogą skorzystać z Twoich usług lub kupić Twój produkt.
Większa sprzedaż
Niski koszt pozyskania klienta to oczywiście najważniejszy powód, który sprawia, że firmy decydują się na prowadzenie i promocję mediów społęcznościowych
Większe zaufanie
Aktywne relacjonowanie życia firmy, pokaże Twoim klientom jej naturalne oblicze i przekona niezdecydowane osoby do Twoich produktów lub usług.
Nowe kontakty
Media społecznościowe dają świetne możliwości kontaktu z innymi firmami, często działalności o różnych profilach biznesowych wchodzą ze sobą we współprace, generując jeszcze większe przychody.
Łatwy kontakt
Szybki i bezpośredni kontakt pomoże Ci odpowiedzieć na pytania niezdecydowanych klientów i przekonać ich do Twoich swoich usług.
Tworzenie treści
W ramach usługi otrzymujesz dostęp do usług profesjonalnego copywritera i grafika. Przygotujemy dla Ciebie uzgodnioną ilość treści, by Twoje media społecznościowe mogły być cały czas aktywne. Możesz wybrać jak dużo tekstów i grafiki mamy przygotować zaczynając od kilku postów tygodniowo do nawet 30 postów w ciągu miesiąca.
Regularne publikacje
Rozumiemy, że regularne prowadzenie social media przez firmy wymaga czasu, dlatego zrobimy to za Ciebie. Przygotowane wcześniej posty opublikujemy o najlepszych godzinach aktywności dla Twojego biznesu, aby zyskać jeszcze większy zasięg. Możesz samodzielnie zaakceptować stworzone przez nas posty lub zlecić nam pełną obsługę.
Kontakt z fanami
Im więcej komentarzy od klientów tym lepiej, jednak odpowiadanie na nie wymaga czasu. Jeżeli nie chcesz robić tego sam, możemy zając się tym za Ciebie. Liczne odpowiedzi na pytania klientów sprawią, że zyskasz ich sympatię i zwiększysz sprzedaż swoich produktów.
WYPEŁNIJ FORMULARZ

Promocja i obsługa Social Media

Wypełnij formularz
Uzupełni dane kontaktowe, abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie.
Podaj link do profilu
Skopiuj link do swojej strony na Facebooku lub profilu na Instagramie i wklej we wskazanym polu. Jeżeli nie masz jeszcze profilów w mediach społecznościowych, nie musisz wpisywać nic.
Poczekaj na kontakt
Gdy wypełnisz zgłoszenie, wyślemy Ci potwierdzenie przyjęcia wiadomości na e-mail podany w formularzu. Zwykle czas oczekiwania na odpowiedź wynosi ok. 1 dzień roboczy.

Wypromowani lista usług

Potrzebujesz czegoś innego?

Promocja i obsługa social media są ważne jednak to nie wszystko, co znajdziesz w naszej ofercie. Zobacz, co jeszcze możemy zrobić dla Twojej firmy.