Komentarze 6

Naprawdę dobry poradnik i wreszcie ktoś przedstawił konkrety jak trafić do dc na tik toku. Mnie udało się to już kilka razy jednak dużo też zależy od szczęścia i aktualnie panujących trendów na TikToku. Co nie zmienia faktu, że dzięki tym sposobom można zwiększyć swoje szanse aby się wybić.

Dziękuję za ten artykuł dowiedziałam się naprawdę dużo interesujących rzeczy. Zobaczę jak te metody wpłyną na rozwój mojego konta i dam znać. Mam nadzieję, że chociaż kilka razy dostanę się do dla Ciebie na Tik Tok.

Zawsze chciałam trafić do dla ciebie na tiktok, ale nie wiedziałam, że jest to takie proste! Lecę przetestować wasze sposoby i dziękuję za napisanie tak obszernego artykułu.

Solidna dawka merytorycznej wiedzy o tym jak działa TikTok i konkretne metody jak być w dla ciebie na TikTok, to mi się podoba. Będę częściej zaglądał na waszego bloga, bo zapowiada się naprawdę dobrze.

Zrobiliście naprawdę dobry poradnik godny szacunku. Poszperałem w internecie na ten temat i odkryłem, że większość osób potwierdza, że te metody działają.

Bardzo ciekawy blog, rzeczowy i wyważony. Od dzisiaj zaglądam regularnie. Pozdrowienia 🙂

Comments are closed.
4.7/5 - (38 głosy)