⭐⭐⭐⭐⭐

Dlaczego warto mieć
więcej opinii w Google Maps?

Pewnie wiele razy zdarzyło Ci się sprawdzać opinie w Google o danej firmie lub produkcie przed ich zakupem? No właśnie, to normalne i coraz bardziej powszechne. Jak pokazują badania, ponad 80% konsumentów kieruje się opiniami przeczytanymi w internecie przy dokonywanych zakupach.

Z punktu widzenia przedsiębiorcy to cenna informacja. Posiadanie większej ilości pozytywnych opinii Google, pozwoli Ci dotrzeć nowych klientów, dzięki częstym rekomendacjom wizytówki i wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Ponadto rozbudowane opisy naszych recenzentów na pewno przekonają niezdecydowanych klientów do odwiedzenia Twojego lokalu lub skorzystania z Twoich usług i produktów.

Ocena klientów:

4.8/5 - (203 głosy)

kup pozytywne opinie google

Kup opinie Google

Zyskaj jeszcze więcej pięciogwiazdkowych ocen w “Moja Firma” dla swojej wizytówki Google. Wypełnij formularz, aby porozmawiać o szczegółach.

JAKIE SĄ

Korzyści z posiadania pozytywnych opinii Google

Opinie w Google to pierwsza rzecz, którą widzą klienci za każdym razem gdy szukają w internecie usług lub produktów lokalnych firm. Przedstawiają wizerunek firmy i łatwo jest je porównać z ocenami konkurencji. Ponieważ pozytywne opinie Google mają realny wpływ na to czy konsumenci skorzystają z Twoich usług, powinieneś zadbać o to, by mieć ich jak najwięcej. Dlaczego jeszcze warto mieć pozytywne opinie Google?

  • Renoma i uznanie
  • Prawdziwe polskie komentarze
  • Wiarygodne i rozbudowane oceny
  • Pomoc dla potencjalnych klientów
  • Lepsza pozycja w wynikach wyszukiwania
Większe zaufanie do marki
Konsumenci, widząc dużą ilość pozytywnych opinii Google, są skłonni chętniej skorzystać z usług Twojej firmy.
Lepsza pozycja w wyszukiwarce
Wizytówki posiadające najwięcej pięciogwiazdkowych opinii w Google są wyświetlane przed wynikami wyszukania, co sprzyja pozyskiwaniu nowych klientów.
Więcej zarobionych pieniędzy
Im więcej potencjalnych klientów zobaczy Twoją wizytówkę tym większa szansa, że odwiedzą oni Twój lokal lub skorzystają z usług Twojej firmy.
Ochrona renomy i wizerunku
Setki pozytywnych opinii sprawią, że nawet kilka negatywnych ocen nie zepsuje renomy firmy.
Stały dopływ nowych klientów
Biznesy posiadające najwięcej ocen są chętnie promowane przez Google. Takie firmy mogą zyskać wielu nowych klientów w krótkim czasie.
Aktywność i zaangażowanie
Duża ilość opinii Google sprawi, że więcej osób będzie chciało zrecenzować Twoje produkty lub usługi dostarczając Ci dodatkowych ocen.

Przykładowe pozytywne opinie Google

Firmy ze średnią powyżej 4.5 są o 67% częściej wybierane przez klientów i promowane w Google.

SZYBKA SYMULACJA

Zdobądź pozytywne opinie w Google

Wpisz dane i przeprowadź szybką symulację korzystając z kalkulatora poniżej. 🚀

 

Sprawdź ile (⭐⭐⭐⭐⭐ ) ocen pozwoli podnieść średnią ocenę Twojej firmy w Google Maps.

0
0
0
0
TO PROSTE

Jak kupić opinie Google

Tak będzie wyglądała nasza współpraca.

Aby kupić opinie Google, po prostu skontaktuj się z nami.

1
Bezpłatna konsultacja

Opowiedz nam o swojej firmie lub podaj link do wizytówki Google. Dzięki temu będziemy wiedzieli jakie działania przyniosą Ci najlepsze opinie w Google Maps.

2
Przygotowanie treści

Następnie copywriter przygotuje dla Ciebie wiarygodne treści opinii za darmo. Możesz także zaproponować własną treść ocen.

3
Akceptacja/Poprawki

Ocenisz, czy zaproponowane opinie mogą być opublikowane, jeżeli nie wprowadzimy stosowne poprawki.

4
Publikacja

Po akceptacji treści i ustaleniu harmonogramu rozpocznie się publikacja opinii.

SPRAWDZAMY

Czy posiadanie opinii Google
jest opłacalne

Opinie Google to podstawowy element wizytówki każdej firmy. Oprócz takich czynników jak cena i lokalizacja to one decydują czy klient zdecyduje się na zakup naszych produktów lub usług.

1. Wyższa pozycja w wynikach wyszukiwania

Zauważyli to zwłaszcza właściciele restauracji w miejscowościach turystycznych, którzy w zamian za pięciogwiazdkową ocenę oferują spore rabaty czy gratisy np. w formie darmowego napoju. Wizytówka z setkami pozytywnych opinii w Google to praktycznie gwarancja sukcesu, dlatego przedsiębiorcom bardzo zależy na utrzymaniu renomy swojej firmy.

Mało tego, Google dodatkowo promuje takie miejsca, podwyższając ich pozycję w wynikach wyszukiwania czy podpowiadając firmę w rekomendacjach na mapie.

kupowanie opinii google, czy warto

 

2. Więcej potencjalnych klientów

Dlaczego tak się dzieje, że wybieramy miejsca popularne? Każdy z nas lubi dobrze zjeść czy być miło obsłużonym, ale tu chodzi o coś więcej.

Dowód społeczny, który generuje duża ilość pozytywnych ocen o firmie to swojego rodzaju potwierdzenie dla każdego z nas, że miejsce jest warte uwagi.

4 POWODY
Dlaczego Wypromowani

Dowiedz się o nas czegoś więcej zanim zaczniemy wspólnie podbijać internet.

Anonimowo
Rozumiemy, że sprawa zdobywania pozytywnych opinii Google wymaga dyskrecji i pełnego zaufania dlatego potrzebujemy jedynie minimum danych do złożenia zamówienia. Nigdy nie publikujemy też treści istniejących opinii, aby nie dało się ich wyszukać w Google. Przykładowe opinie, które zostały zaprezentowane na stronie, zostały stworzone tylko w celu informacyjnym i nie są zamieszczone w wizytówce żadnego klienta.
Bezpiecznie
Być może myślisz ze posiadanie opinii Google może mieć negatywne skutki? Z nami jest to całkowicie bezpieczne. Do zwiększenia ilości pozytywnych opinii w Twojej wizytówce Google wykorzystujemy konta naszych partnerów mieszkających w Polsce, którzy zgodzili się opublikować komentarz ze swojego profilu. Cały proces jest więc bezpieczny i niezwykle popularny zwłaszcza w USA i zachodniej Europie gdzie działa od lat.
Elastycznie
Potrzebujesz pozytywnych opinii Google z własnym tekstem? Nie ma problemu! Możesz przesłać tekst w dowolnym języku, a my dopasujemy konta tak, aby wszystko wyglądało autentycznie. Pozwalamy też określić szybkość realizacji usługi (z zachowaniem bezpiecznych limitów). Dodawanie opinii w wizytówce Google możesz rozciągnąć w czasie do 6 miesięcy lub otrzymać ich nawet 20 dziennie.
Wiarygodnie
Kładziemy również duży nacisk na jakość opinii. Piszemy tak, by całość brzmiała autentycznie i zawierała szczegółowy opis recenzowanej usługi lub produktu. Konta również dobierane są nieprzypadkowo. Byłoby dziwne gdyby usługi np. ginekologa recenzowali mężczyźni :). Wierzymy, że opinie Google wzbudzą zaufanie u Twoich klientów i zwiększa sprzedaż w Twoim biznesie.
RAZ NA ZAWSZE

Rozwiąż problem z opiniami Google

Wypełnij bezpłatny formularz a dowiesz się jak podnieść opinie o firmie w Google Maps.

👋  Otrzymasz wiadomość z wyceną w mniej niż 24 godziny.
PRZECZYTAJ ODPOWIEDZI

Opinie Google - Często zadawane pytania

Wypromowani lista usług

Opinie Google to nie to czego szukasz?

Jeżeli stwierdziłeś, że pozytywne opinie Google nie są Ci potrzebne, koniecznie zobacz co jeszcze mamy w ofercie.