⭐⭐⭐⭐⭐

Dlaczego warto mieć
więcej opinii w Google Maps?

Pewnie wiele razy zdarzyło Ci się sprawdzać opinie w Google o danej firmie lub produkcie przed ich zakupem? No właśnie, to normalne i coraz bardziej powszechne. Jak pokazują badania, ponad 80% konsumentów kieruje się opiniami przeczytanymi w internecie przy dokonywanych zakupach.

Z punktu widzenia przedsiębiorcy to cenna informacja. Posiadanie większej ilości pozytywnych opinii Google, pozwoli Ci dotrzeć nowych klientów, dzięki częstym rekomendacjom wizytówki i wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Ponadto rozbudowane opisy naszych recenzentów na pewno przekonają niezdecydowanych klientów do odwiedzenia Twojego lokalu lub skorzystania z Twoich usług i produktów.

Ocena klientów:

kup pozytywne opinie google

Kup opinie Google

Zyskaj jeszcze więcej pięciogwiazdkowych ocen w „Moja Firma” dla swojej wizytówki Google. Wypełnij formularz, aby porozmawiać o szczegółach.

JAKIE SĄ

Korzyści z posiadania pozytywnych opinii Google

Opinie w Google to pierwsza rzecz, którą widzą klienci za każdym razem gdy szukają w internecie usług lub produktów lokalnych firm. Przedstawiają wizerunek firmy i łatwo jest je porównać z ocenami konkurencji. Ponieważ pozytywne opinie Google mają realny wpływ na to czy konsumenci skorzystają z Twoich usług, powinieneś zadbać o to, by mieć ich jak najwięcej. Dlaczego jeszcze warto mieć pozytywne opinie Google?

  • Renoma i uznanie
  • Prawdziwe polskie komentarze i konta
  • Wiarygodne i rozbudowane oceny
  • Pomoc dla potencjalnych klientów
  • Lepsza pozycja w wynikach wyszukiwania
Większe zaufanie do marki
Konsumenci, widząc dużą ilość pozytywnych opinii Google, są skłonni chętniej skorzystać z usług Twojej firmy.
Lepsza pozycja w wyszukiwarce
Wizytówki posiadające najwięcej pięciogwiazdkowych opinii w Google są wyświetlane przed wynikami wyszukania, co sprzyja pozyskiwaniu nowych klientów.
Więcej zarobionych pieniędzy
Im więcej potencjalnych klientów zobaczy Twoją wizytówkę tym większa szansa, że odwiedzą oni Twój lokal lub skorzystają z usług Twojej firmy.
Ochrona renomy i wizerunku
Setki pozytywnych opinii sprawią, że nawet kilka negatywnych ocen nie zepsuje renomy firmy.
Stały dopływ nowych klientów
Biznesy posiadające najwięcej ocen są chętnie promowane przez Google. Takie firmy mogą zyskać wielu nowych klientów w krótkim czasie.
Aktywność i zaangażowanie
Duża ilość opinii Google sprawi, że więcej osób będzie chciało zrecenzować Twoje produkty lub usługi dostarczając Ci dodatkowych ocen.
BEZPŁATNIE

Przetestuj swoją stronę Internetową

SPRAWDZAMY

Czy posiadanie opinii Google
jest opłacalne?

Opinie Google to podstawowy element wizytówki każdej firmy. Oprócz takich czynników jak cena i lokalizacja to one decydują czy klient zdecyduje się na zakup naszych produktów lub usług.

Zauważyli to zwłaszcza właściciele restauracji w miejscowościach turystycznych, którzy w zamian za pięciogwiazdkową ocenę oferują spore rabaty czy gratisy np. w formie darmowego napoju. Wizytówka z setkami pozytywnych opinii w Google to praktycznie gwarancja sukcesu, dlatego przedsiębiorcom bardzo zależy na utrzymaniu renomy swojej firmy.

kupowanie opinii google, czy warto

Dlaczego tak się dzieje, że wybieramy miejsca popularne? Każdy z nas lubi dobrze zjeść czy być miło obsłużonym, ale tu chodzi o coś więcej. Dowód społeczny, który generuje duża ilość pozytywnych ocen o firmie to swojego rodzaju potwierdzenie dla każdego z nas, że miejsce jest warte uwagi.

Mało tego, Google dodatkowo promuje takie miejsca, podwyższając ich pozycję w wynikach wyszukiwania czy podpowiadając firmę w rekomendacjach na mapie.

JAK WYGLĄDAJĄ

Przykładowe opinie Google

Anonimowo
Rozumiemy, że sprawa zdobywania pozytywnych opinii Google wymaga dyskrecji i pełnego zaufania dlatego potrzebujemy jedynie minimum danych do złożenia zamówienia. Nigdy nie publikujemy też treści istniejących opinii, aby nie dało się ich wyszukać w Google. Przykładowe opinie, które zostały zaprezentowane na stronie, zostały stworzone tylko w celu informacyjnym i nie są zamieszczone w wizytówce żadnego klienta.
Bezpiecznie
Być może myślisz ze posiadanie opinii Google może mieć negatywne skutki? Z nami jest to całkowicie bezpieczne. Do zwiększenia ilości pozytywnych opinii w Twojej wizytówce Google wykorzystujemy konta naszych partnerów mieszkających w Polsce, którzy zgodzili się opublikować komentarz ze swojego profilu. Cały proces jest więc bezpieczny i niezwykle popularny zwłaszcza w USA i zachodniej Europie gdzie działa od lat.
Elastycznie
Potrzebujesz pozytywnych opinii Google z własnym tekstem? Nie ma problemu! Możesz przesłać tekst w dowolnym języku, a my dopasujemy konta tak, aby wszystko wyglądało autentycznie. Pozwalamy też określić szybkość realizacji usługi (z zachowaniem bezpiecznych limitów). Dodawanie opinii w wizytówce Google możesz rozciągnąć w czasie do 6 miesięcy lub otrzymać ich nawet 20 dziennie.
Wiarygodnie
Kładziemy również duży nacisk na jakość opinii. Piszemy tak, by całość brzmiała autentycznie i zawierała szczegółowy opis recenzowanej usługi lub produktu. Konta również dobierane są nieprzypadkowo. Byłoby dziwne gdyby usługi np. ginekologa recenzowali mężczyźni :). Wierzymy, że opinie Google wzbudzą zaufanie u Twoich klientów i zwiększa sprzedaż w Twoim biznesie.
BEZPŁATNA KONSULTACJA

Jak kupić opinie Google?

Podaj link do swojej wizytówki
Znajdziesz go, wpisując nazwę swojej firmy w Google, następnie kliknij przycisk udostępnij i skopiuj link. Nie jest to wymagane, ale znacznie przyspieszy proces zamawiania.
Wypełnij formularz
Podaj ilość i uzupełnij dane kontaktowe, abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie.
Poczekaj na kontakt
Skontaktujemy się z Tobą do 24 godzin, by ustalić szczegóły zlecenia.
Wypełnij bezpłatny formularz, aby porozmawiać o opiniach Google dla Twojej firmy.
Jak mamy się do Ciebie zwracać?
Podaj najlepszy dla Ciebie adres e-mail. Użyjemy go do kontaktu z Tobą i przedstawienia naszej oferty.
0
Wybierz ilość opinii którą chciałbyś kupić.
Zaznacz czy potrzebujesz naszej pomocy z przygotowaniem treści opinii, czy wolisz sam przesłać gotowe teksty.
Podaj więcej szczegółów odnośnie realizacji. Czy potrzebujesz czegoś jeszcze?
PRZECZYTAJ ODPOWIEDZI

Opinie Google - Często zadawane pytania

1 Czy da się usunąć opinie Google?

Nie, na ten moment nie ma możliwości, aby samodzielnie usunąć opinie Google. Zamiast tego możemy pomóc Ci zgłosić negatywne opinie na Twojej wizytówce, przy użyciu setek kont z naszej bazy. Jest wtedy duża szansa, że negatywne recenzje zostaną usunięte przez Google po ponownej weryfikacji. Pomaga to odzyskać świetny ranking wizytówki bez konieczności zwiększania ilości opinii przez nowe recenzje.

2 Czy oferujecie opinie Google różnych językach?

Tak, możemy wystawić opinie Google w dowolnym języku innym niż polski. Klienci najczęściej decydują się kupić niemieckie, angielskie lub hiszpańskie opinie Google. W przypadku chęci zamówienia opinii Google w innym języku niż polski prosimy o przesłanie tekstów recenzji przez klienta. Możemy również zaoferować przygotowanie treści ocen przez naszego copywritera i automatyczne tłumaczenie przez np. tłumacz Google. Nazwy kont dla Opinii Google spoza polski (imię i nazwisko) są ręcznie wybierane, aby zgadzały się z treścią ocen. Pozwala to zagwarantować autentyczność recenzji i profesjonalny wizerunek wizytówki.

3 Ile kosztują pozytywne opinie w Google?

Cena za opinie Google ustalana jest indywidualnie po wysłaniu formularza kontaktowego. Wycena następuje na podstawie takich czynników jak, ilość, długość współpracy, treść recenzji czy język. W przypadku zarówno pozytywnych jak i negatywnych opinii koszt realizacji jest taki sam. Ponadto dla stałych klientów przygotowaliśmy liczne rabaty i bonusy. W przypadku chęci zakupu większej ilości opinii Google (powyżej 50 ocen) przyznawany jest dodatkowy 10% rabat na całe zamówienie. W przypadku chęci poznania ceny za opinie Google wyślij bezpłatny formularz kontaktowy, aby porozmawiać o szczegółach zlecenia.

4 Ile trwa realizacja zamówienia?

Przy dodawaniu opinii Google musimy zachować należyte środki ostrożności, aby zagwarantować ich wiarygodność. Ze względów bezpieczeństwa, zalecamy, aby dodawać maksymalnie jedną opinię na wizytówkę w tygodniu. Oczywiście sam możesz ustalić szybkość realizacji i to kiedy mamy dodawać recenzje. Opinie Google dodawane są ze zweryfikowanych kont (kodem SMS) założonych wiele lat temu. Opinie wystawiane są z różnych urządzeń, różnych adresów IP przez prawdziwe osoby. Dzięki temu masz pewność, że usługa jest w pełni bezpieczna, a opinie Google nie znikną.

5 Czy wystawiacie też negatywne opinie Google?

Tak, możemy przygotować zarówno pozytywne jak i negatywne opinie Google dla dowolnej wizytówki. Oceny wystawiane są w pełni anonimowo i naturalnie, aby jeszcze bardziej podkreślić efekt promocji. W przypadku negatywnych ocen wymagamy przesłania tekstów przez klienta. Nie mogą być to wulgarne lub obraźliwe opinie Google jedynie takie, które zawierają krytykę bądź niezadowolenie z produktów czy usług. W celu poznania oferty najlepiej jest wysłać formularz kontaktowy i omówić szczegóły z jednym z naszych pracowników.

6 Czy przygotowanie recenzji przez copywritera jest dodatkowo płatne?

W przypadku chęci skorzystania z usług naszego copywritera do pakietu doliczana jest drobna opłata w wysokości 20 zł. Dla klientów, którzy zdecydują się kupić ponad 50 opinii Google, ta usługa jest bezpłatna. W przypadku chęci stworzenia tekstów recenzji przez copywritera należy liczyć z się z dodatkowym czasem potrzebnym na przygotowanie ocen.

7 Jak kupić opinie Google?

Aby zdobyć opinie Google musisz wypełnić bezpłatny formularz kontaktowy na stronie Wypromowani. W treści zgłoszenia podaj jak najwięcej szczegółów, które pomogą nam przy stworzeniu treści recenzji i lepszej wycenie. Informacje takie jak czas realizacji, ilość opinii czy link do wizytówki Google znacznie ułatwią nam wycenę i sprawią, że szybciej otrzymasz odpowiedź zwrotną. Przygotowanie oferty nie zobowiązuje Cię do zakupu i w każdej chwili możesz zrezygnować. W przypadku gdy jesteś zainteresowany naszą ofertą, wówczas wystawiamy link do płatności/fakturę a po zaksięgowaniu wpłaty przygotowywany jest arkusz ze wszelkimi szczegółami realizacji. Możesz na bieżąco śledzić efekty naszej pracy i dokładnie monitorować jakie opinie pojawiają się na Twojej wizytówce.

8 Jakie są metody płatności?

Na Wypromowani możesz zapłacić przelewem, kartą, BLIK lub na poczcie. Przyjmujemy płatności w różnych walutach w tym PLN (polski złoty), EUR (euro) i GBP (funt brytyjski).

Wypromowani lista usług

Opinie Google to nie to czego szukasz?

Jeżeli stwierdziłeś, że pozytywne opinie Google nie są Ci potrzebne, koniecznie zobacz co jeszcze mamy w ofercie.