⭐⭐⭐⭐⭐

Dlaczego warto mieć
więcej opinii na Trustpilot

Badania pokazują, że opinie Trustpilot wpływają aż na 80% konsumentów przed zakupem.

Możesz wpłynąć na ich zachowania i sprawić, że wybiorą Twoje produkty zamiast konkurencyjnych.

Pięciogwiazdkowe opinie Trustpilot pomogą Ci nie tylko przekonać niezdecydowanych klientów do zakupu ale również dotrzeć do nowych osób.

Trustpilot.com poleca użytkownikom najlepsze firmy, dlatego dzięki wiarygodnym opiniom klienci szybko poznają najważniejsze zalety Twojej oferty. 

Ocena klientów:

4.8/5 - (110 głosy)

kup opinie trustpilot

kup opinie trustpilot na wypromowani

Kup opinie Trustpilot

Popraw ranking swojej wizytówki i zdobądź pozytywne opinie Trustpilot bez wysiłku. Wypełnij bezpłatny formularz kontaktowy aby porozmawiać o rozwiązaniach dla Twojej firmy.

JAKIE SĄ

Korzyści z posiadania pozytywnych na Trustpilot

Opinie Trustpilot to kluczowy element decyzyjny brany pod uwagę przy zakupach w mało znanych sklepach internetowych. Jeżeli Twoja marka nie jest tak rozpoznawalna jak Allegro czy Amazon pomocne mogą okazać się wiarygodne recenzje.

Pomogą Ci zbudować zaufanie i przekonać niezdecydowanych klientów do skorzystania z Twojej oferty.

Oprócz tego pozytywne oceny podniosą Twoją pozycję w rankingach najlepszych firm na Trustpilot. Dzięki temu dotrzesz do nowych osób, które inaczej mogłyby nie dowiedzieć się o Twojej działalności.

Od czerwca 2021 tak zwane “opinie z internetu” są brane pod uwagę przy lokalnym pozycjonowaniu strony internetowej. Oznacza to, że Opinie Trustpilot tak samo jak Opinie Google czy Recenzje Facebook realnie wpływają na ilość zdobywanych klientów.

To nie wszystko! Jeżeli Twoja firma ma gorsze oceny niż konkurencja, to po prostu tracisz pieniądze. Jeżeli cena Twoich usług nie jest konkurencyjna, a jakość bardzo podobna to klienci wezmą na pewno pod uwagę pozytywne opinie Trustpilot przy zakupie.

Większa wiarygodność i zaufanie do firmy
Klienci szukają sprawdzonych rozwiązań, dlatego chętniej wybierają firmy cieszące się dużą ilością pozytywnych opinii na Trustpilot.
Więcej potencjalnych klientów
Im lepsze będą Twoje opinie na Trustpilot, tym więcej potencjalnych klientów zobaczy Twoją wizytówkę. Serwis chętnie poleca najpomyślniejsze firmy swoim użytkownikom i wyświetla je wyżej w rankingach.
Lepsza konwersja i większy zarobek
Zaufanie to podstawa w sprzedaży, dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma zarabiała więcej musisz zadbać o pozytywne opinie Trustpilot.
Ochrona przed negatywnymi opiniami
Pozytywne opinie na Trustpilot pozwolą Ci zbudować niepodważalny autorytet. Nie daj się zniszczyć nieuczciwej konkurencji i niezadowolonym klientom przez kilka złych ocen.
Ekstra sposób na reklamę w sieci
Trustpilot to uznany portal, wykorzystaj go w reklamach i poinformuj potencjalnych klientów o swojej nienagannej opinii. Szybko przekonasz się, że taka forma reklamy świetnie konwertuje.
Prawdziwy ruch i większa aktywność
Ciężko jest zdobyć pierwsze recenzje dlatego, że nikt nie chce zacząć. Zobaczysz, że im więcej opinii będzie miała Twoja wizytówka tym chętniej klienci będą ją oceniać.

Przykładowe pozytywne opinie Trustpilot

Tylko jedna z zamieszczonych poniżej ocen na Trustpilot nie została kupiona. Czy jesteś w stanie ocenić która?

SZYBKA SYMULACJA

Podnieś swoją ocenę na Trustpilot

Sprawdź ile (⭐⭐⭐⭐⭐) ocen pozwoli podnieść średnią ocenę Twojej wizytówki.

Wpisz dane i przeprowadź szybką symulację korzystając z kalkulatora poniżej. 🚀

TO PROSTE

Jak kupić opinie Trustpilot

Tak będzie wyglądała nasza współpraca.

Proces kupowania opinii na Trustpilot to tylko 4 proste kroki.

1
Bezpłatna wycena

Pozwól nam dowiedzieć się czegoś więcej o Twoim biznesie. Wspólnie znajdziemy rozwiązania, które przyniosą Ci najlepsze opinie na Trustpilot.

2
Stworzenie treści

Przygotujemy dla Ciebie wiarygodne propozycje recenzji za darmo. Możesz także zaproponować własną treść ocen.

3
Akceptacja/Poprawki

Dostaniesz możliwość wprowadzenia poprawek zanim cokolwiek opublikujemy.

4
Publikacja

Zgodnie z wyznaczonymi wcześniej terminami rozpocznie się publikowanie opinii.

3 POWODY

Dlaczego opinie na Trustpilot
są tak ważne?

Czy wiesz już wszystko o opiniach na Trustpilot? Serwis cieszy się wysoką wiarygodnością i uznaniem użytkowników. Dowiedz się dlaczego.

1. Nie możesz ich usunąć

Niezależnie od tego czy chcesz, czy nie każdy może zamieścić opinię o Twojej firmie na Trustpilot. Nie da się ich usunąć a zmienić może je tylko autor recenzji. W przeciwieństwie do Google i Facebooka nie możesz nawet usunąć całego profilu firmowego.

Dlatego tak ważne jest abyś kontrolował i odpowiadał na swoje opinie na Trustpilot na bieżąco.

Uważamy, że recenzje są treściami tworzonymi przez użytkowników, ich właścicielem są autorzy recenzji i tylko oni mogą edytować lub trwale usunąć swoje recenzje.

Źródło: https://pl.trustpilot.com/trust/how-reviews-work

Możesz zgłosić opinie Trustpilot do usunięcia przez moderacje jedynie gdy łamie ona regulamin serwisu. W przypadku każdej z ocen należy podać stosowny powód. Nie gwarantuje to jednak, że opinia zostanie usunięta.

 

2. Mają ogromny wpływ na pozycję Twojej firmy w rankingu

Trustpilot sortuje firmy w dwóch rankingach, od najlepszych i od najnowszych. To cenna informacja dla każdej z firm, przecież nowi potencjalni klienci to większe zarobki.

Na wysokość pozycji ma wpływ zarówno ilość ocen jak i średnia opinia o firmie. Oznacza to, że może się tak zdarzyć, że Firma A posiadająca 900 opinii ze średnią 4.5 będzie wyżej nad firmą B, która posiada 12 opinii i średnią 4.9.

czy opinie na trustpilot maja sens

Opinie na Trustpilot decydują o pozycji Twojej firmy w tak zwanym rankingu na najlepsze firmy z danej kategorii.

W Polsce Trustpilot generuje prawie 400 tysięcy unikalnych odsłon każdego miesiąca, to sporo potencjalnych klientów, do których możesz dotrzeć poprzez pozytywne opinie.

trustpilot statystyki

Statystyki wyszukiwania Trustpilot.com w Polsce. Źródło danych: Semrush.com

 

3. Decydują o wysokości Twoich zarobków

To jednak nie wszystko, ponieważ serwis ma mocną pozycję w Google po wpisaniu (NAZWA TWOJEJ FIRMY) + opinie zobaczysz w wyszukiwarce swój profil na Trustpilot wysoko w wynikach wyszukiwania.

Może on zachęcić lub zniechęcić potencjalnego klienta do zakupu Twoich produktów i usług.

dlaczego warto kupic opinie trustpilot

Opinie Trustpilot wyświetlają się wysoko w wyszukiwarce Google.

Sam oceń, której firmy usługi byś wybrał sugerując się przykładem powyżej.

4 POWODY
Dlaczego Wypromowani

Dowiedz się o nas czegoś więcej zanim zaczniemy wspólnie podbijać internet.

Dyskretnie
Nigdy nie udostępniamy żadnych informacji o naszych klientach. Publikujemy jedynie wiarygodne recenzje z prawdziwych kont aby nie można było Cię podejrzewać o kupowanie opinii Trustpilot.
Bezpiecznie
Opinie na Trustpilot publikujemy ręcznie bez wykorzystania żadnych programów do automatyzacji. Dzięki temu usługa jest bezpieczna i nie naraża Cię na negatywne konsekwencje.
Zgodnie z założeniami
Trzymamy się wspólnie ustalonych założeń. Nie robimy niczego bez Twojej akceptacji dlatego masz pełną kontrolę nad tym kiedy i jakie opinie dostajesz.
Rzetelnie i autentycznie
Wykorzystujemy konta prawdziwych osób aby dodawać pozytywne opinie Trustpilot. To nie są sztucznie wykreowane osoby z potwierdzonym numerem telefonu na koncie jak u konkurencji.
RAZ NA ZAWSZE

Rozwiąż problem z opiniami na Trustpilot

Skup się na swojej działalności, a my zadbamy o pozytywne opinie dla Twojej firmy. Odpowiadamy w mniej niż 24 godziny!

👋  Otrzymasz wiadomość z wyceną w mniej niż 24 godziny.
PRZECZYTAJ ODPOWIEDZI

Opinie Trustpilot - Często zadawane pytania

Wypromowani lista usług

Opinie Trustpilot to nie to, czego szukasz?

Pomagamy także, z pozycjonowaniem strony internetowej, promowaniem mediów społecznościowych i wiele więcej. Jeżeli opinie Trustpilot niekoniecznie Ci się przydadzą to jak inaczej możemy Ci pomóc.