⭐⭐⭐⭐⭐

Dlaczego warto mieć
więcej opinii na Facebooku?

Komentarze, rekomendacje czy po prostu opinie Facebook to świetne źródło informacji. Pozwalają dowiedzieć się czegoś więcej o istniejącym biznesie lub produktach czy usługach, które oferuje.

Co jednak w przypadku nowych firm lub takich, które zostały dotkliwie potraktowane przez falę negatywnych komentarzy od hejterów lub konkurencji?

Znaleźliśmy rozwiązanie tego problemu i możemy pomóc Twojej firmie odbudować jej reputację. W naszej ofercie znajdziesz prawdziwe polskie opinie Facebook z dowolnym tekstem.

Dzięki większej liczbie pozytywnych recenzji możesz przykryć negatywne oceny, a nawet poprawić istniejący ranking, by dotrzeć do nowych klientów.

Ocena klientów:

4.6/5 - (43 votes)

kup opinie facebook na wypromowani

Kup opinie Facebook

Zdobądź prawdziwe pięciogwiazdkowe recenzje dla swojej strony na Facebooku. Skontaktuj się z nami za darmo, aby porozmawiać o szczegółach.

POZNAJ

Korzyści, jakie dają pozytywne opinie Facebook

Facebook opinie w przypadku wielu firm to kluczowy czynnik, na który uwagę zwracają klienci przy wyborze produktów lub usług.

Dla coraz większej liczby osób cena przestała być najważniejszym aspektem, teraz liczy się renoma i uznanie. Społeczeństwo się bogaci i chce po prostu dobrych wrażeń.

Dzięki recenzjom na Facebooku już po kilku minutach możemy dowiedzieć się, czy firma cieszy się uznaniem, czy raczej warto jej unikać. Z tego powodu nie powinieneś lekceważyć swojej wizytówki. Tak samo jak ilość polubień strony na fb, opinie wpływają na to jak widzą nas klienci.

Jeżeli średnia ocena Twojej firmy na Facebooku jest poniżej 4.0 tracisz miesięcznie tysiące złotych!

Ranking szybko da się naprawić zdecydowanie taniej niż myślisz. Inne powody, dlaczego warto kupić opinie Facebook na Wypromowani?

  • Całkowicie anonimowo i bezpiecznie
  • Autentyczne szczegółowe recenzje
  • Prawdziwe polskie konta
  • Przystępna cena
Zaufanie i sympatia do marki
Ludzie kochają sprawdzone produkty, dlatego tak wiele osób czyta recenzje. Pozytywne opinie na Facebooku pomogą Ci zbudować zaufanie do marki i przyciągną wielu nowych klientów.
Większa promocja organiczna
Facebook chętnie promuje popularne i sprawdzone miejsca, które mają wysoką ocenę ogólną. To pomaga w szybkim zdobywaniu nowych klientów.
Lepsze wyniki finansowe
Liczne opinie Facebook pomogą Ci przekonać niezdecydowanych klientów do zakupu usług i produktów Twojej firmy co oczywiście przełoży się na większy zarobek.
Nowi klienci z polecenia
Wiele osób po przeczytaniu recenzji na Facebooku postanowi przetestować Twoje usługi i produkty. Gwarantujemy, że jeżeli się sprawdzą spora ilość z tych osób poleci Twoją firmę znajomym.
Szybki rozwój małych firm
Małe lokale, którym brakuje ocen nie są tak chętnie wybierane jak znane sprawdzone miejsca. Możesz to szybko zmienić kupując opinie na fb dla swojego fanpage.
Niepodważalny wizerunek firmy
Przy setkach pozytywnych ocen na Facebooku nawet kilka negatywnych recenzji nie będzie w stanie zepsuć autorytetu Twojej firmy. Możesz zabezpieczyć się przed hejterami czy nieuczciwą konkurencją.
BEZPŁATNIE

Przetestuj swoją stronę Internetową

PRZEKONAJ SIĘ

Czy kupowanie opinii na Facebooku
jest opłacalne

Opinie na Facebooku pozwolą Twoim klientom dowiedzieć się czegoś więcej o Twojej firmie i usługach/produktach, które oferujesz. Bardzo szybko, dzięki ogólnej ocenie firmy potencjalni klienci mogą dowiedzieć się, czy warto odwiedzić Twój lokal lub wybrać się do konkurencji.

Czasem nawet jeżeli reklamujesz się na Facebooku Twoje ogłoszenia mogą być nieskuteczne jeżeli Twój profil nie cieszy się zbyt dobrym uznaniem klientów.

To jednak nie koniec zalet recenzji na Facebooku. Serwis chętnie promuje sprawdzone firmy, których ocena jest wysoka co przekłada się na większą ilość klientów i finalnie na większy zarobek. Trzeba jednak bardzo się starać, bo jedna negatywna opinia może wiele zmienić.

facebook recenzje

Widać to na przykładzie restauracji „Warszawa Wschodnia” Mateusza Gesslera. Klient oczekiwał wysokiej jakości obsługi, której mu nie zapewniono. Jednak czy ta opinia jest prawdziwa? Firmy na potęgę kupują pozytywne opinie na Facebooku jak i negatywne dla swojej konkurencji. Cena kilkudziesięciu opinii na Facebooku często nie przekracza kwoty 200 zł a potrafi wygenerować dla biznesu ogromne zyski. Zauważyliśmy, że fanpage posiadające dużo pozytywnych ocen, częściej wyświetlają się obserwującym, dzięki czemu ich posty uzyskują więcej like na Facebooku.

Czy da się usunąć negatywne oceny na Facebooku

Pozytywnych ani negatywnych ocen na Facebooku nie da się usunąć, ale można z nimi walczyć. Oczywiście możesz zgłosić opinie do Facebooka celem jej weryfikacji, jednak jeżeli komuś nie smakowało jedzenie, które zrobiłeś to najprawdopodobniej serwis nie usunie opinii a Twój fanpage przestanie być promowany.

jak usunąć opinie na facebooku

Nawet kilkanaście negatywnych opinii na Facebooku to dla nas małe wyzwanie. Agencja Wypromowani pomoże Ci zdobyć nowe rekomendacje na Facebooku i odbudować renomę Twojego fanpage w krótkim czasie.

Jak ukryć opinie na Facebooku

Jeżeli posiadasz fanpage na Facebooku możesz w prosty sposób włączyć lub wyłączyć zakładkę recenzje dla Twojej strony. W tym celu otwórz ustawienia strony na Facebooku i z menu wybierz zakładkę szablony i karty. W zależności od szablonu Twojej strony poniżej zobaczysz informację o dostępnych dla niej kartach w tym zakładkę recenzje.

jak włączyć recenzje na fanpage

Wiele biznesów, które boryka się z falą negatywnych opinii na Facebooku, decyduje się wyłączyć całkowicie oceny na swojej stronie. Nie jest to dobre rozwiązanie walki z problem, ponieważ pozbawia Cię nowych klientów (brak promocji od Facebooka) i być może wielu pozytywnych recenzji, które dotychczas zgromadziłeś.

JAK WYGLĄDAJĄ

Przykładowe kupione opinie Facebook

Czy da się rozpoznać kupione opinie Facebook? Spójrz na przykładowe oceny poniżej i spróbuj odgadnąć, które są fikcyjne. Zadanie jest trudne, ponieważ konta są prawdziwe. Profile, z jakich wystawiamy opinie, posiadają normalne zdjęcia, polskie imiona i nazwiska oraz wiarygodny tekst, aby oceny na Facebooku wyglądały jak najbardziej naturalnie.

przykładowe opinie na facebooku

kup opinie na facebooku od wypromowani

opinie facebook dla restauracji

recenzje na fb od wypromowani

SKONTAKTUJ SIĘ ZA DARMO

Pozytywne opinie od Wypromowani.pl

Zapomnij o nieskutecznym usuwaniu czy ukrywaniu ocen. Kup pozytywne opinie na Facebooku i rozwiąż problem szybko i skutecznie. W naszej ofercie znajdziesz również, lajki komentarze czy wyświetlenia. Gwarantujemy elastyczny czas realizacji, wiarygodne rozbudowane oceny, prawdziwe polskie konta, wygodny dostęp do podglądu zamówienia oraz najlepszą cenę na rynku. Taką promocję możesz normalnie wrzucić w koszta, wystawiamy faktury i jesteśmy w pełni legalnie działającą firmą.

kup opinie facebook

Wygodnie
Pozytywne opinie na Facebooku od Wypromowani są przygotowywane przez profesjonalnego copywritera bez dodatkowych opłat. Nie musisz więc sam głowić się nad tekstem i marnować na to swojego cennego czasu. Niektórzy klienci wolą jednak sami napisać własne teksty recenzji. Rozumiemy to i jest to oczywiście również możliwe.
Autentycznie
Nasz copywriter ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu recenzji i tekstów reklamowych. Stworzymy dla Ciebie rozbudowane opinie na fb, które podkreślą zalety Twoich produktów i przy tym nie będą wyglądały sztucznie. Dla lepszych efektów dodajemy opinie stopniowo, co kilka dni o różnych porach, aby Twój fanpage wyglądał naprawdę realistycznie.
Terminowo
Zanim opublikujemy jakąkolwiek opinie, wysyłamy treść do Twojej akceptacji. Jeżeli nie masz zastrzeżeń, wspólnie ustalamy terminy publikacji w specjalnym arkuszu do Twojego wglądu 24/7. Znajdują się w nim imię i nazwisko recenzenta, data publikacji oraz treść. Dzięki temu dokładnie wiesz kiedy spodziewać się nowych ocen i nie musisz nam przypominać o realizacji.
Bezpiecznie
Aby nie narazić Cię na zablokowanie lub usunięcie strony na Facebooku wystawiamy opinie jedynie z prawdziwych kont zarejestrowanych lata temu. Konta recenzentów posiadają własne zdjęcia i posty oraz normalne polskie imiona i nazwiska. Dla większego bezpieczeństwa opinie na Facebooku dodawane są ręcznie z różnych adresów IP i urządzeń, stopniowo co kilka dni.
BEZPŁATNA KONSULTACJA

Jak kupić opinie na Facebooku

Podaj link do swojego fanpage
Aby kupić opinie Facebook wejdź na swoją stronę na Facebooku i skopiuj link (URL), który wyświetli się w pasku wyszukiwania Twojej przeglądarki. Możesz również podać samą nazwę, abyśmy mogli odnaleźć Twój fanpage i wiedzieli gdzie dodać oceny.
Wypełnij formularz
Wyślij bezpłatny formularz kontaktowy, podając w nim swoje dane i szczegóły odnośnie realizacji. Podaj orientacyjną ilość ocen, którą jesteś zainteresowany lub aktualną ocenę Twojego fanpage.
Poczekaj na kontakt
O poprawnym wysłaniu formularza zostaniesz poinformowany emailowo. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 17:00 i zwykle odpowiadamy na następny dzień roboczy.
Wypełnij bezpłatny formularz, aby porozmawiać o opiniach Facebook dla Twojej firmy.
Jak mamy się do Ciebie zwracać?
Podaj najlepszy dla Ciebie adres e-mail. Użyjemy go do kontaktu z Tobą i przedstawienia naszej oferty.
10
Wybierz ilość opinii którą chciałbyś kupić.
Zaznacz czy potrzebujesz naszej pomocy z przygotowaniem treści opinii, czy wolisz sam przesłać gotowe teksty.
Podaj więcej szczegółów odnośnie realizacji. Czy potrzebujesz czegoś jeszcze?

Wypromowani lista usług

Opinie na Facebooku to nie to czego szukasz?

W naszej ofercie znajdziesz coś więcej niż tylko opinie Facebook. Zajmujemy się również reklamami, pozycjonowaniem czy promocją w mediach społecznościowych, koniecznie zobacz pełną listę usług.