⭐⭐⭐⭐⭐

Dlaczego warto mieć
więcej opinii na Facebooku?

Komentarze, rekomendacje czy po prostu opinie Facebook to świetne źródło informacji. Pozwalają dowiedzieć się czegoś więcej o istniejącym biznesie lub produktach czy usługach, które oferuje.

Co jednak w przypadku nowych firm lub takich, które zostały dotkliwie potraktowane przez falę negatywnych komentarzy od hejterów lub konkurencji?

Znaleźliśmy rozwiązanie tego problemu i możemy pomóc Twojej firmie odbudować jej reputację. W naszej ofercie znajdziesz prawdziwe polskie opinie Facebook z dowolnym tekstem.

Dzięki większej liczbie pozytywnych recenzji możesz przykryć negatywne oceny, a nawet poprawić istniejący ranking, by dotrzeć do nowych klientów.

kup opinie facebook na wypromowani

Kup opinie Facebook

Zdobądź prawdziwe pięciogwiazdkowe recenzje dla swojej strony na Facebooku. Skontaktuj się z nami za darmo, aby porozmawiać o szczegółach.

POZNAJ

Korzyści, jakie dają pozytywne opinie Facebook

Facebook opinie w przypadku wielu firm to kluczowy czynnik, na który uwagę zwracają klienci przy wyborze produktów lub usług.

Dla coraz większej liczby osób cena przestała być najważniejszym aspektem, teraz liczy się renoma i uznanie. Społeczeństwo się bogaci i chce po prostu dobrych wrażeń.

Dzięki recenzjom na Facebooku już po kilku minutach możemy dowiedzieć się, czy firma cieszy się uznaniem, czy raczej warto jej unikać. Z tego powodu nie powinieneś lekceważyć swojej wizytówki. Tak samo jak ilość polubień strony na fb, opinie wpływają na to jak widzą nas klienci.

Jeżeli średnia ocena Twojej firmy na Facebooku jest poniżej 4.0 tracisz miesięcznie tysiące złotych!

Ranking szybko da się naprawić zdecydowanie taniej niż myślisz. Inne powody, dlaczego warto kupić opinie Facebook na Wypromowani?

  • Całkowicie anonimowo i bezpiecznie
  • Autentyczne szczegółowe recenzje
  • Prawdziwe polskie konta
  • Przystępna cena
Zaufanie i sympatia do marki
Ludzie kochają sprawdzone produkty, dlatego tak wiele osób czyta recenzje. Pozytywne opinie na Facebooku pomogą Ci zbudować zaufanie do marki i przyciągną wielu nowych klientów.
Większa promocja organiczna
Facebook chętnie promuje popularne i sprawdzone miejsca, które mają wysoką ocenę ogólną. To pomaga w szybkim zdobywaniu nowych klientów.
Lepsze wyniki finansowe
Liczne opinie Facebook pomogą Ci przekonać niezdecydowanych klientów do zakupu usług i produktów Twojej firmy co oczywiście przełoży się na większy zarobek.
Nowi klienci z polecenia
Wiele osób po przeczytaniu recenzji na Facebooku postanowi przetestować Twoje usługi i produkty. Gwarantujemy, że jeżeli się sprawdzą spora ilość z tych osób poleci Twoją firmę znajomym.
Szybki rozwój małych firm
Małe lokale, którym brakuje ocen nie są tak chętnie wybierane jak znane sprawdzone miejsca. Możesz to szybko zmienić kupując opinie na fb dla swojego fanpage.
Niepodważalny wizerunek firmy
Przy setkach pozytywnych ocen na Facebooku nawet kilka negatywnych recenzji nie będzie w stanie zepsuć autorytetu Twojej firmy. Możesz zabezpieczyć się przed hejterami czy nieuczciwą konkurencją.

Przykładowe pozytywne opinie Facebook

Konta, z których wystawiamy recenzje na Facebooku, posiadają uzupełnione profile, zdjęcia profilowe i polskie imiona.

Firmy ze średnią powyżej 4.5 są o 67% częściej wybierane przez klientów i promowane na Facebooku.

SZYBKA SYMULACJA

Jak recenzje na Facebooku
wpłyną na Twoją firmę

Wpisz dane i przeprowadź szybką symulację korzystając z kalkulatora poniżej. 🚀

 

Sprawdź ile (⭐⭐⭐⭐⭐ ) ocen pozwoli podnieść średnią ocenę Twojej firmy na Facebooku.

0
0
0
0
TO PROSTE

Jak kupić opinie Facebook

Tak będzie wyglądała nasza współpraca.

Aby kupić opinie Facebook po prostu skontaktuj się z nami.

1
Szybka konsultacja

Zapoznanie z profilem i potrzebami Twojej działalności. Opracowanie planu działania i rozwiązań dla Twojej firmy.

2
Stworzenie treści

Przygotowanie propozycji recenzji na Facebooku przez naszego copywritera na dla Twojej firmy.

3
Poprawki/Akceptacja

Sprawdzenie i poprawki zaproponowanych przez nas tekstów oraz ustalenie terminu publikacji.

4
Publikacja

Wdrożenie przygotowanych działań zgodnie z ustalonymi wcześniej wytycznymi.

PRZEKONAJ SIĘ

Czy kupowanie opinii na Facebooku
jest opłacalne

Opinie na Facebooku pozwolą Twoim klientom dowiedzieć się czegoś więcej o Twojej firmie i usługach/produktach, które oferujesz. Bardzo szybko, dzięki ogólnej ocenie firmy potencjalni klienci mogą dowiedzieć się, czy warto odwiedzić Twój lokal lub wybrać się do konkurencji.

1. Tańsza reklama na Facebooku

Jeżeli reklamujesz się na Facebooku to musisz wiedzieć, że Twoje ogłoszenia mogą być nieskuteczne jeżeli profil nie cieszy się uznaniem klientów.

facebook recenzje

2. Nowi potencjalni klienci

Recenzje na Facebooku mają więcej zastosowań niż mogło Ci się wydawać. Serwis chętniej promuje sprawdzone firmy, których średnia ocena przekracza 4.5 gwiazdki.

Trzeba jednak bardzo się starać, bo jedna negatywna opinia może wiele zmienić. Widać to na przykładzie restauracji “Warszawa Wschodnia” Mateusza Gesslera. Klient oczekiwał wysokiej jakości obsługi, której mu nie zapewniono.

pozytywne i negatywne opinie facebook

Przykład klienta, któremu pomogliśmy odbudować nienaganny wizerunek. Usunęliśmy fałszywe opinie i zamieściliśmy pozytywne recenzje na Facebooku aby podnieść średnią ocenę firmy.

3. Ochrona przed nieuczciwą konkurencją

Jednak czy ta opinia jest prawdziwa? Firmy na potęgę kupują pozytywne opinie na Facebooku jak i negatywne dla swojej konkurencji. Cena kilkudziesięciu opinii na Facebooku często nie przekracza kwoty 200 zł. To niewielka kwota, która potrafi wygenerować ogromne zyski.

recenzje facebook a zasieg postow

Firmy posiadające średnie recenzje na Facebooku powyżej 4.5 wyświetlają się o 39% częściej na stronie głównej niż inne fanpage.

4. Większy zasięg publikowanych postów

Zauważyliśmy, że fanpage posiadające dużo pozytywnych ocen, częściej wyświetlają się obserwującym, dzięki czemu ich posty uzyskują więcej like na Facebooku.

4 POWODY
Dlaczego Wypromowani

Dowiedz się o nas czegoś więcej zanim zaczniemy wspólnie podbijać internet.

Wygodnie
Pozytywne opinie na Facebooku od Wypromowani są przygotowywane przez profesjonalnego copywritera bez dodatkowych opłat. Nie musisz więc sam głowić się nad tekstem i marnować na to swojego cennego czasu. Niektórzy klienci wolą jednak sami napisać własne teksty recenzji. Rozumiemy to i jest to oczywiście również możliwe.
Autentycznie
Nasz copywriter ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu recenzji i tekstów reklamowych. Stworzymy dla Ciebie rozbudowane opinie na fb, które podkreślą zalety Twoich produktów i przy tym nie będą wyglądały sztucznie. Dla lepszych efektów dodajemy opinie stopniowo, co kilka dni o różnych porach, aby Twój fanpage wyglądał naprawdę realistycznie.
Terminowo
Zanim opublikujemy jakąkolwiek opinie, wysyłamy treść do Twojej akceptacji. Jeżeli nie masz zastrzeżeń, wspólnie ustalamy terminy publikacji w specjalnym arkuszu do Twojego wglądu 24/7. Znajdują się w nim imię i nazwisko recenzenta, data publikacji oraz treść. Dzięki temu dokładnie wiesz kiedy spodziewać się nowych ocen i nie musisz nam przypominać o realizacji.
Bezpiecznie
Aby nie narazić Cię na zablokowanie lub usunięcie strony na Facebooku wystawiamy opinie jedynie z prawdziwych kont zarejestrowanych lata temu. Konta recenzentów posiadają własne zdjęcia i posty oraz normalne polskie imiona i nazwiska. Dla większego bezpieczeństwa opinie na Facebooku dodawane są ręcznie z różnych adresów IP i urządzeń, stopniowo co kilka dni.
BEZPŁATNA KONSULTACJA

Zyskaj pozytywne opinie na Facebooku

Pomożemy Ci zdobyć pozytywne opinie na Facebooku bez wysiłku. Odpowiadamy w mniej niż 24 godziny!

👋  Otrzymasz wiadomość z wyceną w mniej niż 24 godziny.
PRZECZYTAJ ODPOWIEDZI

Opinie Facebook - Często zadawane pytania

Dowiedz się jeszcze więcej o usłudze opinie Facebook czytając odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania klientów. Wyjaśniamy w nich dokładnie cechy i zasady działania usługi, a także odpowiadamy na problemy okołobiegunowe. Jeżeli nie znajdziesz tutaj odpowiedzi na swoje pytanie, zapytaj o pomoc naszego konsultanta wysyłając bezpłatny formularz powyżej.

1 Czy da się usunąć opinie na Facebooku?

Niestety na dzień dzisiejszy nie ma możliwości samodzielnego usunięcia opinii na Facebooku. Ocena/recenzja może zostać usunięta jedynie przez moderatora na Facebooku jeżeli zostanie zgłoszona do sprawdzenia. Możemy użyć dziesiątek, a nawet setek kont i zgłosić dla Ciebie negatywne recenzje na Facebooku do moderacji. W większości przypadków negatywne opinie na Facebooku da się usunąć jednak decyzja zawsze zależy od administracji serwisu. Możesz również kupić pozytywne opinie na Facebooku i przykryć treść negatywnych komentarzy. Skontaktuj się z naszym konsultantem i zapytaj o szczegóły.

3 Ile kosztują pozytywne opinie na Facebooku?

Cena dla każdego zamówienia ustalana jest indywidualnie po wysłaniu zgłoszenia przez formularz kontaktowy. Konsultant na podstawie zebranych danych prześle Państwu wycenę z możliwością opłacenia jedną z wygodnych metod płatności. Cena za pozytywne opinie na Facebooku jest zależna od ilości i długości ocen, języka i kraju recenzentów oraz branży zleceniodawcy. W przypadku niektórych, firm stworzenie zaawansowanych i specjalistycznych treści ocen może być dużo bardziej czasochłonne stąd różnica w cenie. Ponadto przygotowaliśmy liczne bonusy i oferty specjalne dla naszych stałych klientów i osób, które jednorazowo decydują się na zakup powyżej 50 recenzji. Oferta łączy się również z usługą Opinie Google. Zachęcamy do zapytania o szczegóły Państwa opiekuna kampanii, po wysłaniu zgłoszenia.

5 Czy można kupić negatywne komentarze na Facebooku?

Tak możesz kupić negatywne komentarze na Facebooku do dowolnego zdjęcia, filmu i postu. Usługa jest dostępna do kupienia bezpośrednio na naszej stronie internetowej pod tym adresem. Domyślnie system proponuje losowe komentarze ale można je dowolnie modyfikować lub przesłać własne komentarze w dowolnym języku. Nie zamieszczamy negatywnych recenzji ani opinii na Facebooku dla stron typu fanpage. Pomagamy również z przygotowaniem tak zwanego czarnego PR (antyreklama) na forach, blogach i innych miejscach w sieci. Po więcej informacji skontaktuj się z nami.

7 Jak kupić opinie Facebook?

Aby kupić opinie Facebook dla swojego fanpage musisz wypełnić bezpłatny formularz (brief) na naszej stronie internetowej i odpowiedzieć na kilka prostych pytań o swojej firmie, które pozwolą naszym konsultantom przygotować ofertę dla Ciebie. Możesz zrezygnować z chęci zakupu przygotowanej oferty, bez podania żadnego powodu. Pamiętaj aby podać aktualny adres e-mail ponieważ w przeciwnym razie nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować. Jeżeli zaakceptujesz przygotowane przez konsultanta zlecenie, otrzymasz indywidualny link (fakturę) do opłacenia, a następnie treść ocen do akceptacji. Po otrzymaniu zgody i uzgodnieniu wszelkich szczegółów odnośnie publikacji Twoje zlecenie zacznie być realizowane. W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy problemów otrzymujesz kontakt do dedykowanego konsultanta i dokładnie wiesz kto jest odpowiedzialny za Twoją kampanie.

2 Czy można kupić recenzje Facebook w różnych językach?

Tak, współpracujemy z firmami z całego świata i pozwalamy na zakup recenzji Facebook w dowolnym języku. Nasi copywriterzy posługują się również płynnie językiem angielskim, więc chętnie pomogą Państwu z przygotowaniem wiarygodnych tekstów. W przypadku chęci zakupu opinii na Facebooku w językach innych niż Polski i Angielski możemy również skorzystać z pomocy zaprzyjaźnionych tłumaczy (za dodatkową opłatą). Pozwalamy również przesłać własną treść ocen gotową do zamieszczenia.

4 Ile trwa realizacja zamówienia?

W przypadku publikacji opinii na Facebooku liczy się autentyczny przyrost dostosowany do wielkości fanpage. Nie mamy sztywno określonych ram czasowych, ponieważ indywidualnie ustalamy czas realizacji zamówienia z każdym klientem. Nic nie stoi na przeszkodzie aby zamieścić 3 recenzje jednego dnia lub 3 w ciągu tygodnia czy miesiąca. Jeżeli nie wiesz jaka szybkość będzie odpowiednia dla Twojej branży, konsultant na pewno zasugeruje bezpieczny odstęp. Aby zwiększyć wiarygodność ocen publikujemy recenzje na Facebooku jedynie ze zweryfikowanych i aktywnych kont od realnych użytkowników z różnych adresów IP.

6 Czy przygotowanie recenzji przez copywritera jest dodatkowo płatne?

Nie, w większości branży przygotowanie recenzji na Facebooku przez copywritera nie jest dodatkowo płatne. Opłata naliczana jest jeżeli potrzebujesz: niestandardowych, rozbudowanych tekstów lub treści specjalistycznych, które wymagają nieco więcej pracy oraz dodatkowych tłumaczeń dla języków innych niż Polski i Angielski. Publikujemy również treści przygotowane przez klientów bez dodatkowych opłat.

8 Jakie są metody płatności?

Za opinie Facebook na Wypromowani możesz zapłacić szybkim przelewem z dowolnego banku w Polsce, BLIK lub na poczcie. Ponadto przyjmujemy płatności klasycznym przelewem w różnych walutach w tym PLN (polski złoty), EUR (euro) i GBP (funt brytyjski).

9 Jak ukryć recenzje na Facebooku?

Mimo że nie ma możliwości ukrycia bądź skasowania poszczególnej oceny na Facebooku serwis pozwala na ukrycie całej zakładki recenzje z fanpage. Wystarczy otworzyć ustawienia strony na Facebooku, i z menu po lewej stronie wybrać opcję “szablony i karty”. W tej sekcji można włączyć lub wyłączyć informacje, jakie mają być widoczne na stronie. Aby wyłączyć opinie na Facebooku zjedź na sam dół sekcji i dla opcji Recenzje przełącz suwak. Uwaga ta opcja spowoduje, że z Twojego fanpage na Facebooku zniknie cała sekcja zarówno z pozytywnymi jak i negatywnymi recenzjami. Jeżeli chcesz pozbyć się negatywnych ocen ale nie chcesz ukrywać pozytywnych, skontaktuj się z nami wypełniając formularz powyżej.

JEDYNY SPOSÓB

Jak usunąć negatywne oceny na Facebooku

Pozytywnych ani negatywnych ocen na Facebooku nie da się usunąć, ale można z nimi walczyć. Oczywiście możesz zgłosić opinie do Facebooka celem jej weryfikacji, jednak jeżeli komuś nie smakowało jedzenie, które zrobiłeś to najprawdopodobniej serwis nie usunie opinii a Twój fanpage przestanie być promowany.

jak usunąć opinie na facebooku

Nawet kilkanaście negatywnych opinii na Facebooku to dla nas małe wyzwanie. Agencja Wypromowani pomoże Ci zdobyć nowe rekomendacje na Facebooku i odbudować renomę Twojego fanpage w krótkim czasie.

CZY WARTO?

Jak ukryć opinie na Facebooku

Jeżeli posiadasz fanpage na Facebooku możesz w prosty sposób włączyć lub wyłączyć zakładkę recenzje dla Twojej strony. W tym celu otwórz ustawienia strony na Facebooku i z menu wybierz zakładkę szablony i karty. W zależności od szablonu Twojej strony poniżej zobaczysz informację o dostępnych dla niej kartach w tym zakładkę recenzje.

jak włączyć recenzje na fanpage

Wiele biznesów, które boryka się z falą negatywnych opinii na Facebooku, decyduje się wyłączyć całkowicie oceny na swojej stronie. Nie jest to dobre rozwiązanie walki z problem, ponieważ pozbawia Cię nowych klientów (brak promocji od Facebooka) i być może wielu pozytywnych recenzji, które dotychczas zgromadziłeś.

Wypromowani lista usług

Opinie na Facebooku to nie to czego szukasz?

W naszej ofercie znajdziesz coś więcej niż tylko opinie Facebook. Zajmujemy się również reklamami, pozycjonowaniem czy promocją w mediach społecznościowych, koniecznie zobacz pełną listę usług.

Ocena klientów:

4.9/5 - (142 głosy)